Ferratum
More than money to everyone

FerratumFerratum Bank (Malta), jednostka zależna Grupy Ferratum, otrzymał licencję instytucji bankowej od Komisji Nadzoru Finansowego Malty dnia 12.09.2012. Licencja bankowa Unii Europejskiej umożliwia firmie wejście na nowe rynki, na których dotychczas Grupa Ferratum nie prowadziła działalności gospodarczej. Po otrzymaniu licencji instytucji bankowej we wrześniu 2012 roku Ferratum Bank postawił sobie za cel zaoferowanie swoich usług w wielu krajach Unii Europejskiej do końca 2013 roku. Wieloletnie międzynarodowe doświadczenie Grupy Ferratum pozwoli Ferratum Bank nie tylko na szybkie reagowanie na potrzeby ciągle zmieniającego się rynku, ale także na aktywne rozpoznawanie nowych możliwości. Ferratum jest nowoczesną organizacją korzystającą w codziennej pracy z zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu, może zwiększać satysfakcję klientów poprzez oferowanie najbardziej efektywnych kanałów dystrybucji dla swoich produktów. Dzięki licencji instytucji bankowej, Bank może rozszerzyć gamę swoich usług, nie tylko w krajach w których Grupa Ferratum jest już obecna, ale również w pozostałych Państwach Unii Europejskiej.

Pożyczki długoterminowe

Dla uzyskania pożyczki należy wypełnić wniosek na stronie internetowej (potrzebny będzie nr dowodu osobistego oraz nr konta bankowego).

Weryfikacja wniosku oraz tożsamości klienta następuje za pomocą zalogowania do serwisu internetowego banku klienta, bądź za pomocą zwrotnego przelewu w wysokości 1 grosza.

Po prawidłowej weryfikacji wniosku w ciągu 10 minut pieniądze są przelewane na konto, a harmonogram spłat rat wysyłany jest listem pocztowym.

Pożyczki krótkoterminowe

Do wypełnienia wniosku o pożyczkę niezbędne jest wypełnienie wniosku ze strony internetowej, podając swoje dane (w tym nr dowodu osobistego, nr telefonu oraz nr rachunku bankowego).

Po wypełnieniu wniosku na podany nr telefonu wysyłany jest sms z numerek konta, na jaki należy wysłać przelew w wysokości 1 grosza, w celu weryfikacji wnioski.

Po prawidłowej weryfikacji wniosku w ciągu 10 minut pieniądze są przelewane na konto, a harmonogram spłat rat wysyłany jest listem pocztowym.

Ferratum kontakt:

  • Telefon 71 716 22 22
  • Faks 71 716 43 75
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ferratum produkty kredytowe