Vivus
jest okazja, są pieniądze!

VivusVivus Finance to spółka należąca do północnoeuropejskiej grupy 4finance Group, wiodącej firmy na rynku pożyczek krótkoterminowych. Grupa działa na pięciu rynkach Europy Środkowej i Skandynawii, a sprzedaż mikropożyczek w Polsce przez swoją stronę internetową www.vivus.pl uruchomiła pod koniec lipca. Marketing sprawdzony na innych europejskich rynkach zadziałał też u nas – gotówka od Vivusa popłynęła już do 2 tysięcy osób. Klienci zachęcani są pierwszą pożyczką za darmo i przelewem gotówki w czasie krótszym niż godzina. Typowym pożyczkobiorcą w grupie 4finance Group jest osoba w wieku 35-45 lat, ze średnimi dochodami, potrzebująca gotówki do kwoty 2 tys. zł na okres do jednego miesiąca. Kluczowym kryterium dla klienta jest szybkość dostępu do gotówki i minimum formalności.

Vivus Finance, finansowany przez grupę 4finance Group, ma zarezerwowane 100 mln zł na pożyczki w Polsce. W ciągu roku chce wejść do pierwszej trójki najaktywniejszych graczy na rynku. Ma mu w tym pomóc doświadczony w branży kredytowej nowy szef polskiej spółki.

Sposób uzyskania pożyczki

  • Internet - wniosek o pożyczkę składany jest na stronie internetowej.

Pożyczkę gotówkową uzyskać można wypełniając wniosek na stronie firmy. Weryfikacja danych następuje po wpłaceniu 1 grosza na rachunek bankowy Vivus. Po weryfikacji pieniądze przelewane są w ciągu 15 minut na konto.


Vivus Kontakt

  • Vivus Finance sp. z o.o.
  • ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa, Polska
  • Telefon 221 221 227
  • Na stronie internetowej dostępny jest formularz kontaktowy.

Vivus produkty kredytowe